REMOVE PICIBOY

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

REMOVE PICIBOY

Mesaj Scris de KillCop470 la data de Mier Mar 11, 2015 11:34 pm

Nick :KillCop470
Nick Admin :piciboy
Mapa : fy_snow
Ora si Data :11 martie ora 23:29
Motiv Reclamatie : ABUZ da kick fara motiv doar pt ca e el praf....si mai joaca si cu cod
Dovada :am marturia unui admin care a fost de fata
Alte precizari: eu eram pe skype cu SmasH ... faceam o partida amicala ca tot era gol serverul....dupa ce a intrat el cu codu lui se oftica ca ii ziceam eu lui smash pe skype unde era el...ne enerva pe amundoi cu aim-u lui si am zis ca daca el are aim sa aibe si SmasH al 3-lea ochi. SPER SA IEI IN CONSIDERARE RECLAMATIA SI SA IEI TOT ODATA MASURI

KillCop470
Vizitator

Sus In jos

Re: REMOVE PICIBOY

Mesaj Scris de SmasH la data de Mier Mar 11, 2015 11:37 pm

Confirm tot ce a zis KillCop470 ! am vazut ca a facut si el reclamatie ...dar a facuto doar pt ca ia zis killcop ca o sa faca reclamatie Smile)))) oricum in locul lui numai vorbeam avand in vedere ca joaca cu cod mai mereu Smile)
SmasH

Data de înscriere : 04/03/2015
Varsta : 19
Localizare : Giurgiu

Vezi profilul utilizatorului http://rovine.forumulmeu.ro

Sus In jos

Mesaj Scris de piciboy la data de Joi Mar 12, 2015 8:01 am

Ma nus praff ca tine iar kick nam dat fara motiv kick am dat pentru ca dai informatii altcuiva unde este adversarul si nu ai voie intelege odata dava voi doi sunteti mana in mana si va-ti pus inpotriva mea cu reclamatii de genu asta kick fara motiv sau abuz daca te intereseaza nu fac abuz nu joc cu cod invata cs copil de 12 ani ...Atat stit sa infloriti de la voi ca altceva nu stiti faceti acuzatii din burta le scoateti imi pare rau ca nam voie sa fac ss e interzis sa folosesc comenzile pe alti admini citeste regulamentu

piciboy

Data de înscriere : 26/02/2015

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de C4sy la data de Joi Mar 12, 2015 5:56 pm

Piciboy remove.. T/C piciboy sa nu mai incepi cu PM ca de ce tiam dat. Nu te mai milogi
C4sy
Admin

Data de înscriere : 24/02/2015
Varsta : 19
Localizare : Craiova

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus