Vreau REMOVE !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vreau REMOVE !

Mesaj Scris de SmasH la data de Lun Mar 16, 2015 9:08 pm

Boss eu vreau remove... ca degeaba imi bat capu sa ii fac pe admini sa inteleaga ca nu se joaca cu cod ca nu  ei fac regulile ca nu ei decid ce si cum se intampla cu playeri si mai ales ca nu se da ban fara macar sa ii faci poze....numai vreau sa administrez un server care are doar admini nemultumiti ! eu sunt un player corect.No sa ma pierdeti ca jucator dar numai vreau sa fac parte din staff-ul asta pentru ca respect reciproc nu exista ! Multumesc Anticipat !

P.S pt toti cei care au facut reclamatii nefondate ! ramaneti cu reclamatiile voastre iar eu raman cu playeri cu care ma inteleg bine
pt ca cu voi admini nu se poate vorbi Very Happy poate ca dupa ce iau remove o sa va laudati ca voi aveti comenzi dar eu o sa ma laud ca playeri de pe server au tinut cu mine Very Happy si asta ma face mandru ! Bafta adminilor nostri "COMPETENTI"

Casy in topicul asta nu este vorba de tine Very Happy tu faci ce trebuie sa imbunatatesti serverul Very Happy si respect asta Smile deaia o sa te ajut si dupa ce iau remove sa populezi serverul Very Happy

P.S (Again) scz pt eventualele greseli gramaticale Very Happy
SmasH

Data de înscriere : 04/03/2015
Varsta : 19
Localizare : Giurgiu

Vezi profilul utilizatorului http://rovine.forumulmeu.ro

Sus In jos

Re: Vreau REMOVE !

Mesaj Scris de C4sy la data de Lun Mar 16, 2015 9:24 pm

Nu vei primi Remove. Ca nu vreau eu asta. Daca e nevoie renoiesc toata lista de admini.Si tot nuti dau rmw. T/C
C4sy
Admin

Data de înscriere : 24/02/2015
Varsta : 19
Localizare : Craiova

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum